KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848605
nr 1284 8605
Christina Greger
(f. 1953), Sverige
Oljemålning, "Blåsippsmåne". Signerad. Bemålad ram. Olja på duk, ramens yttermått: 60x49 cm
Christina Greger, svensk bildkonstnär född 1953.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:28:26
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr